ماموریت اپار تولید محصولات، خدمات و ابزارهای با کیفیت واقعیت افزوده ای است که درک عمیق، احساسات شگفت انگیز، تاثیرگذاری بالا و بهره وری مطلوبی  ایجاد کنند. اپار مسر است که راه حل های ساده و در عین حال چشم نوازی را توسعه دهد که نه تنها از لحاظ فنی پیشرفته هستند، بلکه مهم تر از آن بصورتی پخته شده اند که ایده های جالب در آن ها نهفته شده و روش کار افراد و ارتباط آن ها با دنیای اطراف را متحول سازد.

چشم انداز اپار این است که به مجموعه ای پیشرو در زمینه واقعیت افزوده در ایران تبدیل شده و پس از آن دریچه ای باشد برای تجاری سازی سایر حوزه های نوآورانه از جمله بازی سازی، شهر هوشمند، واقعیت مجازی و اینترنت اشیا تا در نهایت بتواند به یک هلدینگ متمرکز روی نوآوری های فناورانه تبدیل شود.

در هزاره ی پانزدهم خورشیدی، صفحات نمایش مرزهای ما را تعیین نمی کنند. ما باور داریم مرزی میان دنیای واقعیت و مجاز نخواهد ماند و انسان خود به رسانه بدل می شود. ما با رها کردن فضای مجازی از چهارچوب های ایستای صفحات نمایش، داده ها را به فضاهای واقعی و بی درنگ می آوریم.  با افزودن محتوای مجازی جهان واقعی بهبود می یابد. اکنون جهان مادی در گفتگو با زمان و مکان قرار می گیرد. شیشه ی امن نمایشگر در هم شکسته شده و واقعی و مجاز در یک فضای بینابینی یکی می شوند، این فضای بینابینی کارگاه ماست. ما  درهای رازآلود غیرممکن ها را شکسته ایم. اکنون در فضایی بی نهایت و نامحدود زندگی می کنیم، چرا که ما حضوری بی مرز ساختیم، چرا که در همه جای کره زمین حاضریم.  ما تاثیر دنیای مجازی را گسترش می دهیم، آن را بر جهان پیرامون خود ترسیم و دنیای مجازی را  با  دنیای واقعی یکپارچه می کنیم.

کاوشگری


ما با داشتن روحیه کاوشگری و اشتیاق به پژوهش، به دنبال این هستیم که همیشه یک مجموعه یادگیرنده و رو به رشد باشیم. در این پژوهش ها، فناوری های روز و سیر پیشرفت آن ها را در مقیاس جهانی رصد می کنیم تا بتوانیم جدیدترین ها را خلق نماییم.


کمال گرایی


کمال گرایی برای ما نه یک هدف بلکه یک مسیر است. از بهبود دادن امور لذت می بریم. می خواهیم در کیفیت و زیبایی  کمیاب باشیم و محصولاتی خارق العاده و شگفت آورتولید کنیم. ما همواره با تکیه بر نوآوری، خلاقیت و هم افزایی گروهی تلاش می کنیم محصولاتی با کیفیت، آسانکار و استاندارد تولید کنیم.


نوآوری


ما به جستجوی راه حلهای جدید می پردازیم. جامعه انسانی پویاست ما نیز می باید پویا باشیم و با هوشمندی، ایده پردازی و نوآوری چالش های به وجود آمده را پشت سر بگذاریم. این کند و کاو پیگیر برای راه حل های جدید،  مرزهای تجربه و تکنولوژی را جابجا می کند.


آموزش و هنر


مسئولیت اجتماعی خود می دانیم که به آموزش و فرهنگ سازی در حوزه های مختلف بپردازیم. ما همواره به دنبال تقویت آموزش، فرهنگ سازی و حمایت از هنر و هنرمندان هستیم تا از طریق تقویت کرامت های انسانی بتوانیم نقش مثبتی در پویایی جامعه و داشتن جامعه ای بهتر ایفا کنیم.


خوش بینی


ما خوش بینیم، خوش بینی ما نگرشی مثبت به جهان پیرامونمان است وما با چنین نگرشی در تلاشیم که دنیا را به صورت بهتری ببینیم. سعی داریم همیشه بخش ها و وجوه مثبت قضایا را ببینیم و تلاش کنیم با بهبود مستمر، ارتقا و چابکی، جهان را به سمت خوبی و خیر سوق دهیم.


بازی سازی


ما به بازی می اندیشیم. باور داریم آدمیان بازی می سازند و بازی ها آدمیان را شکل می دهند. ما محصولاتمان را با بازی غنی می کنیم چراکه بازی ها لذت بخشند، شبکه های اجتماعی به وجود می آورند و بازخوردهای دقیقی از اعمال ما  ارائه می کنند. بازی، رابطه ای خیال انگیز، آموزنده، سرگرم کننده و نشاط آور با همکاران و مشتریانمان می سازد.


اعضای تیم

اپار ترکیبی پویا و سریع از دانش و مهارت های گوناگون در حوزه های هنر، نوآوری و فناوری است

ahmad Zolfagharian | احمد ذوالفقاریان
رامتین لواسانی | Ramtin Lavasani

برندهای همکار اپار

تلفن تماس: +982188840620
آدرس ایمیل:  info@opar.ir